who we are img who_we_are_abs_img

our_school shape

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego

Nauka u nas jest darmowa. Obowiązuje tylko jednorazowe wpisowe w wysokości 300 zł. Cenimy indywidualność w ramach oczywiście dobrego wychowania i wzajemnego szacunku, bo to podstawa dobrej komunikacji. Niestety musimy wspomnieć, że liczba uczniów ze względu na kameralny, domowy charakter szkoły jest ograniczona.

Skupiamy się jedynie na nauce i osiągnięciu celu pamiętając też o zajęciach rozwijających oraz rewalidacyjnych dla uczniów tego potrzebujących.

who we are img
pobierz

Formularz zgłoszeniowy

Sekretariat szkoły po okresie wakacyjnym czynny od 20 sierpnia, ponieważ przenosimy się i jeszcze remontujemy nową siedzibę pod nowym adresem na Gródku/Polskich Malediwach. Zapisać i uzgodnić szczegóły współpracy można jednak w każdej chwili. Telefon jak i mail szkoły działa!

our_school icon
szkoladomowa@onet.pl