who we are img who_we_are_abs_img Geosfera / Zdjęcie: Urząd Miasta Jaworzna

Poznaj nas lepiej

Grzegorz Kwiatkowski - Dyrektor Szkoły. Ukończył studnia doktoranckie na wydziale nauk społecznych. Jest dydaktykiem, praktykiem z 30-letnim stażem. Nauczycielem matematyki i informatyki.

Ewelina Kwiatkowska otacza opieką uczniów jako Dyrektor ds. Pedagogicznych. Nie straszne jej żadne wyzwania, bo jest magistrem pedagogiki specjalnej, neurologopedą oraz terapeutą SI, a także ręki. Może wam w wolnym czasie też pokazać okoliczne zabytki i opowiedzieć o ciekawych miejscach, ponieważ jest też historykiem nie tylko z wykształcenia ale z zamiłowania.

Nauczyciele

Współpracujemy również z kadrą nauczycielską z całej Polski, której trochę jest i każdy „swoich” nauczycieli pozna jak będzie naszym uczniem.

Dobieramy nauczycieli do egzaminów indywidualnie, wg potrzeb i możliwości uczniów.

Wiemy doskonale jak ważny jest zgrany team, który gwarantuje sukces. W swoim zespole „Szkoły Domowej” jak najbardziej przyjaznej dziecku poprzez stworzenie domowej atmosfery, kameralnych warunków oferujemy indywidualne podejście, opiekę specjalistów oraz kontakt z hobbystami, którzy rozwiną zainteresowania Państwa dzieci.

who we are img who_we_are_abs_img Geosfera / Zdjęcie: Urząd Miasta Jaworzna
our_school shape

Nasza szkoła

Nauka u nas jest darmowa. Obowiązuje tylko jednorazowe wpisowe w wysokości 300 zł.

Cenimy indywidualność w ramach oczywiście dobrego wychowania i wzajemnego szacunku, bo to podstawa dobrej komunikacji. Niestety musimy wspomnieć, że liczba uczniów ze względu na kameralny, domowy charakter szkoły jest ograniczona.

Skupiamy się jedynie na nauce i osiągnięciu celu pamiętając też o zajęciach rozwijających oraz rewalidacyjnych dla uczniów tego potrzebujących.

who we are img
pobierz

Formularz zgłoszeniowy

Sekretariat szkoły po okresie wakacyjnym czynny od 20 sierpnia, ponieważ przenosimy się i jeszcze remontujemy nową siedzibę pod nowym adresem na Gródku/Polskich Malediwach. Zapisać i uzgodnić szczegóły współpracy można jednak w każdej chwili. Telefon jak i mail szkoły działa!

our_school icon
szkoladomowa@onet.pl
our_school icon
882 555 299

Znajdź nas

ul. Piastowska 10
43-600 Jaworzno

find_us_icon
szkoladomowa@onet.pl
find_us_icon
882 555 299
Kontakt